به مجتمع آموزشی و فرهنگی سما واحد یزد خوش آمدید

خبر خوان

حدیث

امام مهدی (سلام الله علیه) : أكثِرُوا الدُّعاءَ بِتَعجيلِ الفَرَجِ فَإِنَّ ذلِكَ فَرَجُكُم. براى تعجيل در فرج بسيار دعا كنيد، كه مايه گشايش در كار شما است. كمال الدّين - ص 485

برگزاری مراسم بزرگداشت جناب عمار یاسر همزمان با سالروز شهادت ایشان در مرکز آموزشی و فرهنگی سما استان یزد


 

به گزارش روابط عمومی سما استان یزد : به همت مدیر فرهنگی سما استان یزد همزمان با سالروز شهادت جناب عمار یاسر شهید راه روشنگری و بصیرت مراسمی با حضور مدیران ، معاونین ، معلمین ، دبیران و کارکنان مرکز آموزشی و فرهنگی سما یزد برگزار گردید.

 

در ابتدای مراسم آقای دکتر محمدرضا رحیمی، دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان یزد در این مراسم ، ضمن بیان ضرورت آشنا کردن نسل نوجوان و جوان با شخصیت روشنگر و با بصیرت جناب عمار یاسر این مهم را یکی از وظایف مهم معلمان دانست و در ادامه با گرامیداشت یاد و خاطره‌ رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، اظهار کرد:یاد و خاطره شهدا، ایثارگران و جانبازان باید همواره در ذهن ها زنده باشد و امیدواریم راه آن بزرگان تداوم داشته باشد.این هفته یادآور ایثارگری، شهامت و شهادت دلاورمردانی است که از جان، زندگی و خانواده خود گذشتند تا ما در آسایش و آرامش زندگی کنیم.

 

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین دادآفرین کارشناس مذهبی به همین مناسبت مطالبی را درخصوص ویژگی های بارز خانواده عمار یاسر ، دوران زندگی جناب عمار در ایام صدر اسلام و پس از رحلت رسول اکرم (صلی الله علیه و آله ) و حکومت حضرت علی (علیه السلام) بیان نمود. ایشان وظیفه همه آحاد جامعه بویژه معلمین را طبق فرمایش مقام معظم رهبری به اینکه عمار زمان خویش باشند عنوان و اشاره ای نیز به فضای مجازی و لزوم خط کشی آن طبق فرمایش حضرت آقا در حال حاضر نمود.

 

در پایان مراسم از خانواده معظم شهدا و ایثارگران دوران دفاع مقدس مجتمع آموزشی و فرهنگی سما یزد تجلیل گردید و همچنین از آموزگارانی که در رشد و شکوفایی دانش آموزانی که در مدارس استعداد های درخشان پذیرفته شده اند نیز تقدیر بمعل آمد.

 

 

 

 

 

جستجو

گالری تصاویر

تصاویر تصادفی

index.jpg

کاربران برخط

ما 9 مهمان و 0 عضو آنلاین داریم