به مجتمع آموزشی و فرهنگی سما واحد یزد خوش آمدید

خبر خوان

حدیث

امام زمان حضرت مهدي -عجل الله تعالی فرجه الشریف- فرمودند: إِنّا غَیْرُ مُهْمِلینَ لِمُراعاتِكُمْ، وَلا ناسینَ لِذَكْرِكُمْ، وَلَوْلا ذلِكَ لَنَزَلَ بِكُمُ الَّلأْواءُ وَاصْطَلَمَكُمُ الاَْعْداءُ ... ما در رسیدگى و سرپرستى شما كوتاهى و اهمال نكرده و یاد شما را از خاطر نبرده ایم كه اگر جز این بود، دشوارى ها و مصیبت ها بر شما فرود مى آمد و دشمنان، شما را ریشه كن مى نمودند ... احتجاج، ج2، ص323

کسب مقام سوم مسابقات آسیایی کاراته سبک شوتوکان توسط دانش آموز دبستان پسرانه سما یزد

مسابقات آسیایی کاراته سبک شوتوکان در دو بخش آقایان و بانوان به میزبانی استان یزد برگزار گردید که در این رقابت ها دانش آموز محمد رضا ساکت یزدی توانست مقام سوم دره سنی نونهالان را به خود اختصاص دهد

به گزارش روابط عمومی سما یزد : مسابقات آسیایی کاراته آقایان سبک شوتوکان ikd یادواره شهید حاج حسن دانش با رقابت کاراته کارانی از پنج کشور عراق، پاکستان، افغانستان، نپال و ایران از 12 لغایت 18 مرداد به میزبانی شهر جهانی یزد برگزار شد.

ملک ثابت افزود: در رده بندی کشوری از بین ۱۷ استان شرکت کننده در این رقابت‌ها تیم یزد با ۳۶ مدال طلا به عنوان قهرمانی رسید و تیم‌های اصفهان با ۳۲ مدال طلا و هرمزگان با ۲۴ مدال طلا، دوم و سوم شدند.

وی گفت : در رده بندی ملی نیز تیم ایران  با ۷۶۰ امتیاز در جایگاه نخست قرار گرفت و قهرمان شد و تیم‌های عراق و پاکستان به ترتیب با ۵۰۰ و ۳۵۰ امتیاز در جایگاه‌های دوم و سوم ایستادند.

 

جستجو

گالری تصاویر

تصاویر تصادفی

images.jpg

کاربران برخط

ما 14 مهمان و 0 عضو آنلاین داریم